Beauty & Wellnes Centrum Kosmetologii Estetycznej
Metoda bdr - mezoterapia mikroigłowa - Beauty Defect Repair

BDR : Beauty Defect RepairBeauty Defect Repair (bdr) to rezultat wielu lat badań i poszukiwań, dzisiaj spotykany na całym świecie w najlepszych certyfikowanych instytutach. Metoda poprawia wygląd skóry, jej strukturę, gęstość, elastyczność i wytrzymałość, minimalizuje zmarszczki mimiczne i problemy z suchością skóry.

beauty defect repair opiera się na nowej technologii, która gwarantuje przyspieszenie i znaczną poprawę penetracji skóry przez substancje zawarte w kosmetykach. Jest to możliwe dzięki specjalnie uformowanym, sterylnym mikro igiełkom, które dodatkowo pobudzają naturalne procesy regeneracji i funkcjonowania skóry. Stymulacja jest delikatna a jej pole działania w głąb skóry wynosi kilka mikrometrów, tak więc komórki rozrodcze skóry i naczynka pozostają nieuszkodzone.

Każde, nawet najdrobniejsze uszkodzenie naskórka powoduje w skórze aktywację procesów samoodnowy. Z wiekiem zdolność do samoodnowy skóry osłabia się, co widać np. po wolniej gojących się ranach. Systematyczne przeprowadzanie mikroperforacji naskórka jest bezpieczną formą stymulacji skóry, pobudzającą jej regenerację i w efekcie zwiększającą gęstość skóry.

Natychmiast po pierwszym zabiegu Twoja skóra jest widocznie i odczuwalnie lepiej napięta i mocniejsza. Intensywna terapia gwarantuje uzyskanie bardziej jędrnej, witalnej i młodszej skóry. Twoja skóra staje się dobrze napięta, bardziej wytrzymała, zrelaksowana i wygładzona.

Efekt w pełni widoczny jest po 24 godzinach. Ilość zabiegów, które trzeba wykonać dla maksymalnego efektu, jest zależna od indywidualnego stanu skóry. Jednak już po pierwszym zabiegu skóra jest lepiej napięta i mocniejsza.

 

Dla potrzeb różnego rodzaju cer opracowaliśmy kilka zabiegów mezoterapii mikroigłowej:

1. Mezoterapia mikroigłowa XL + Xs + kwasy - kondycja skóry + zmarszczki (stymulacja skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz poszczególnych zmarszczek)

Zabiegi relaksujące

Czas 1,5-2h 400 zł
Seria 5 zabiegów (płatna z góry) 1900 zł
Seria 10 zabiegów (płatna z góry) 3700 zł

2. Mezoterapia mikroigłowa XL + kwasy - kondycja skóry (stymulacja skóry twarzy, szyi i dekoltu)

Czas 1h15min                                            350 zł

Przebieg zabiegu mezoterapia XL + Xs:

1. Demakijaż

2. Złuszczanie kwasami AHA (glikolowy lub mlekowy), stężenia od 10% - 40%

3. Micropeel - peeling mechaniczny, dodatkowe wygładzanie naskórka specjalną szczoteczką (produkt jednorazowy, pakowany sterylnie)

4. Stymulacja XL - nakłuwanie skóry twarzy (również okolica oczu), szyi i dekoltu (produkt jednorazowy, pakowany sterylnie)

5. Wmasowanie ampułki Re-charge N z kwasem hialuronowym (nanocząsteczki)

6. Stymulacja Xs - nakłuwanie poszczególnych zmarszczek, wprowadzanie bezpośrednio do zmarszczki ampułki regenerującej (zawiera m.in. koenzym Q10, matrixyl, kwas hialuronowy, peptyd rozluźniający zmarszczki mimiczne) 

7. Nałożenie kojącej maski kolagenowej

8. Magnetyczny masaż cyrkulacyjny i drenujący (usprawnia rozprowadzanie składników aktywnych, poprawia owal twarzy)

9. Nałożenie kremu regenerującego Re-vital.


3. DermaLift - kawitacja + mezoterapia XL (stymulacja skóry twarzy, szyi i dekoltu)

Zabieg DermaLift to połączenie kilku zabiegów w jeden intensywnie regenerujący. Peeling kawitacyjny dokładnie oczyszcza skórę a delikatna mikroperforacja naskórka sterylnymi igiełkami pobudza jej regenerację oraz zwiększa gęstość. Kolejny krok to wmasowanie indywidualnie dobranego koktajlu (intensywnie nawilżającego, dotleniającego, na naczynka lub przeciwzmarszczkowego). Zakończenie zabiegu to kojąca maska kolagenowa i drenujący masaż magnetyczny.

Przebieg zabiegu: kawitacja + mezoterapia + koktajl + maska kolagenowa + masaż drenujący + krem    

Czas 1h15min        280zł

 

Pielęgnacja skóry w domu.

W zabiegach przeprowadzanych metodą beauty defect repair odpowiednia pielęgnacja domowa odgrywa kluczową rolę.

Dzieje się tak z kilku powodów:

1. Najważniejszy etap zabiegu – mikroperforacja – to bardzo silny bodziec mający na celu pobudzić skórę do samo regeneracji. Niestety sam bodziec nie wystarczy ponieważ osłabiona upływem lat czy warunkami środowiskowymi skóra nie posiada odpowiednich „surowców” do odbudowy. Dlatego też w czasie zabiegu jak również w pielęgnacji domowej niezbędne jest stosowanie preparatów Re-charge N (nano kwas hialuronowy) i Re-lax 2 (koktajl redukujący zmarszczki). Odpowiednio dobrane składniki aktywne zawarte w tych produktach wzmacniają skórę, dostarczają jej energii i przyspieszają jej odnowę.

2. W trakcie zabiegu staramy się maksymalnie zmniejszyć barierowość skóry (odpowiedni demakijaż, kwasy, mikropeel), aby składniki aktywne mogły wniknąć jak najgłębiej. Pokrywanie skóry ochronnymi „filmami” utworzonymi przez mleczka do demakijażu czy kremy pielęgnacyjne powoduje, że blokujemy dostęp do skóry. W efekcie niweczymy pracę kosmetyczki, która w kolejnym zabiegu musi od nowa „przedzierać się” przez utworzone na skórze warstwy kosmetyków.

Oczywiście nie znaczy to, że mamy naszej skóry nie chronić. Do odpowiedniej ochrony i regeneracji został stworzony krem Re-vital, którego specjalna formuła nie pokrywa skóry trudno przepuszczalnymi „filmami”. Do oczyszczania twarzy i usuwania makijażu stosujemy preparat Re-move, który nie zawiera silikonów ani olei mineralnych.


Mezoterapia mikroigłowa bdr
Copyright © 2009 Beauty & Wellness Centrum Kosmetologii Estetycznej | Mapa serwisu
Strony internetowe